OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


3x v Olomouci

Přijděte se podívat na naše Prodejní centra Tescoma a vyberte si ze širokého spektra výrobků. Při nákupu nad 500 Kč získáváte dárek, který si budete moc vybrat na prodejně z předem vybraných výrobků.

V současné době nabízí značka TESCOMA přes dva tisíce produktů nejen pro využití v kuchyni, ale nyní už i pro široké spektrum činností, které souvisí s péčí o domácnost. TESCOMA myslí na všechno, zná potřeby a přání svých zákazníků a proto jim neustále servíruje jak léty osvědčené produkty, tak unikátní novinky v neotřelém designu.Díky svému přístupu k vývoji, designu a kvalitě svých produktů zaujímá jedno z předních míst na domácím i světovém trhu.

Promoteam TESCOMA v akci

Nepropásněte ho! Stačí zavítat do prodejního centra TESCOMA ( 4.4 2017 Galerie Moritz, 9.4. 2017 Galerie Šantovka,  – vždy od 13h do 17h). Osaháte si novinky, vychytávky a inspirujete se aktuálními trendy ve vaření. A čeká vás i příjemný bonus. V den akce se můžete těšit na slevu 20 %* přii nákupu nad 500 Kč.

Najít nás můžete zde:

PC Tescoma, Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc ( 0.patro)
PC Tescoma, Galerie Moritz, 8.kětna 24, Olomouc (2.patro)
PC Tescoma, Dolní náměstí 48, Olomouc

dále nás můžete najít také v blízkém okolí:

PC Tescoma, Zlatá Brána, Prostějov (2.patro)
PC Tescoma, Galerie Přerov (1. patro)

* (neplatí na akční a zlevněné zboží)